inteligentne  systemy nawadniające 

+ 48 603 648 467

 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

kontakt.greenspace@gmail.com

o firmie

historia

dlaczego ta specjalizacja

misja

Aby sprostać wymaganiom klientów, być na bieżąco z rozwijającym się rynkiem architektury krajobrazu i dostarczać najlepszych na daną chwilę rozwiązań, postanowiłem skupić się na jednej konkretnej dziedzinie architektury krajobrazu.

 

Woda pasjonowała mnie od zawsze. Poza światłem jest to jedyny niezbędny do wzrostu roślin czynnik dający życie. Możliwości wykorzystania wody w ogrodzie są w zasadzie nieograniczone. Brakuje natomiast specjalistycznych firm, które kompleksowo i w sposób profesjonalny działałyby w tej branży. Dlatego też decyzja o wyspecjalizowaniu się w tym kierunku wynikała zarówno z pasji jak i potrzeb rynku.

Prace w branży architektury krajobrazu rozpocząłem w 2005 roku w wieku 19 lat. Przez 8 lat zdobywałem doświadczenie w 2 białostockich firmach ogrodniczych. 

W 2013 roku rozpocząłem własną działalność jako współzałożyciel firmy Green Design, która obecnie zajmuje się projektowaniem terenów zieleni.

W 2016 utworzyłem odrębną firmę zajmującą się wyłącznie zagospodarowaniem terenów zielonych.

W 2019 roku zamieszkałem w Olsztynie i tutaj świadczę usługi z zakresu zagospodarowania i wykorzystania wody na terenach zielonych.

Wojciech Gaweł, właściciel firmy

Celem działalności firmy jest zapewnienie terenom zielonym odpowiednich warunków do zdrowego, efektywnego wzrostu oraz efektownego wyglądu.

 

Wierzę, że poprzez racjonalne wykorzystanie bezcennego zasobu, którym jest woda, można połączyć dbałość o środowisko z komfortowym korzystaniem z pięknej, zielonej przestrzeni dającej radość i pokój ducha.

 

 

O firmie

tel: 603 648 467  

e-mail: kontakt.greenspace@gmail.com

Green Space automatyczne systemy nawadniające Olsztyn

Nasza firma

+48 603 648 467

kontakt.greenspace@gmail.com

Oferta

Nasze realizacje

Kontakt