inteligentne  systemy nawadniające 

+ 48 603 648 467

 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

kontakt.greenspace@gmail.com

Czym są inteligentne systemy nawadniające i jakie dają korzyści

Automatyczny system nawadniający jest zestawem połączonych ze sobą elementów (takich jak zraszacze, linie kroplujące, rury, elektrozawory, sterowniki), które w sposób automatyczny regularnie dostarczają wodę do roślin, adekwatnie od ich potrzeb. Dzięki temu zapewniona jest nie tylko estetyka ogrodu, ale również zdrowy rozwój roślin i ich odporność na choroby i szkodniki.

 

Elektroniczne sterowniki oraz zawory elektromagnetyczne sprawiają, że system działa bez ingerencji człowieka, dzięki czemu nie musimy się martwić o ogród wyjeżdżając na urlop.

 

Dzięki dodatkowym urządzeniom takim jak czujnik opadu deszczu lub czujnik wilgotności gleby system nie uruchamia nawadniania kiedy nie jest to potrzebne. Natomiast, jeśli opad deszczu będzie niewystarczający na pokrycie zapotrzebowania roślin w naszym ogrodzie, system dostarczy jedynie pozostałą wymaganą ilość wody. W ten sposób nie tylko oszczędzamy pieniądze, ale również dbamy o środowisko.

 

Dodatkowo system wyposażony w miernik przepływu połączony ze sterownikiem z wbudowanym modułem wi-fi prześle na nasz smartfon powiadomienie o wykrytej awarii lub przecieku.

 

To wszystko sprawia, że system nawadniający ogród staje się praktycznie bezobsługowy i nie wymaga żadnego zaangażowania ze strony użytkowników ogrodu i pozwala zaoszczędzić czas, który musielibyśmy przeznaczyć na podlewanie ręczne. Dzięki temu ogród spełnia swoją funkcję przestrzeni, która zapewnia spokój i wyciszenie, kojącej zmysły, zapewniającej pozostanie w łączności z naturą i harmonią przyrody.

Zapoznaj się z naszą ofertą i pozwól nam zapewnić Ci wszystkie korzyści płynące z systemu nawadniającego

tel: 603 648 467  

e-mail: kontakt.greenspace@gmail.com

Green Space automatyczne systemy nawadniające Olsztyn

Nasza firma

+48 603 648 467

kontakt.greenspace@gmail.com

Oferta

Nasze realizacje

Kontakt