inteligentne  systemy nawadniające 

+ 48 603 648 467

 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

kontakt.greenspace@gmail.com

Korzyści płynące ze współpracy z nami

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie - w naszych realizacjach stosujemy rozwiązania oparte na sprawdzonych, wypracowanych przez lata procedurach wykonawczych.

 

  • Stawiamy na nieustanny rozwój - aby sprostać wymaganiom klientów i zapewnić usługi najwyższej jakości oraz być na bieżąco z wszelkimi nowinkami w branży, uczestniczymy w cyklicznych eventach oraz szkoleniach, jesteśmy w stałym kontakcie z oficjalnymi dystrybutorami najlepszych światowych producentów systemów nawadniania.

 

  • Jesteśmy firmą specjalistyczną - skupiamy się na jednej dziedzinie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania najwyższej jakości.

 

  • Działamy kompleksowo - wykonujemy projekt, który następnie realizujemy oraz zajmujemy się serwisowaniem naszych realizacji. Dodatkowo oferujemy pomoc w załatwianiu formalności związanych ze zgłoszeniem prac, które wymagają takowych zgłoszeń. 

 

  • Na wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji, a także oferujemy serwis pogwarancyjny

 

  • Dbamy o ekologię - jesteśmy świadomi tego jak cennym surowcem jest woda, dla nas liczy się każda kropla - stosując najnowsze rozwiązania robimy wszystko, by dostała się ona tam gdzie jest potrzebna i tylko wtedy, kiedy jest potrzebna. 

 

  • Cechuje nas profesjonalizm - wszelkie prace wykonujemy terminowo, z największą dbałością o to, aby przeprowadzić je bez szkody dla trawnika czy roślin.

 

  • Robimy wszystko, aby nasze systemy były niezawodne - testujemy produkty, z których korzystamy i wybieramy tylko bezawaryjne rozwiązania.

 

To wszystko daje gwarancję jakości oraz pewność uzyskania natychmiastowego wsparcia w razie pojawienia się problemów. 

 

 

Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta - nasza działalność ma się przysłużyć do tego aby mieli Państwo czas dla siebie, piękny zielony ogród, pieniądze w portfelu oraz spokojną głowę.

tel: 603 648 467  

e-mail: kontakt.greenspace@gmail.com

Green Space automatyczne systemy nawadniające Olsztyn

Nasza firma

+48 603 648 467

kontakt.greenspace@gmail.com

Oferta

Nasze realizacje

Kontakt